Na ścianie masz kolekcję swoich barwnych wspomnień ...


  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Relikwie bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

#1 2006-06-04 17:30:51

KaQsia ;]

Członek

4546654
Zarejestrowany: 2006-06-03
Posty: 10
Punktów :   

Relikwie bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Czuwaj!
Za kilka dni Sanok nawiedzą relikwie błogosławionego księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego, patrona harcerstwa polskiego.
Relikwie nawiedzą tylko trzy miasta w naszej diecezji (Przemyśl, Sanok, Krosno). To zaszczyt, ale też zobowiązanie do godnego Ich przyjęcia.
Mam nadzieję, że nie zabraknie żadnej pięknie umundurowanej harcerki Wierzę w Was

Program uroczystości dla 54 DH:
Piątek, 9 czerwca:
12:40 zbiórka pod SP4 (wiem, że większość z Was jest wtedy jeszcze w szkole i wiąże się to ze zwolnieniem z ostatniej, bądź dwóch ostatnich lekcji... ale liczę na wyrozumiałość Waszych rodziców i wychowawców-załatwcie to wcześniej ) , udajemy się do kościoła na wartę przy Relikwiach Błogosławionego. Warty trwają do godziny 14:00.
16:00 w kościele odbędą sięmodlitwy oraz koncert pieśni harcerskich i religijnych (APELUJĘ!! Nasza druzyna także musi coś zaśpiewać, w zwiążku z czym we wtorek-6 czerwca o godz. 16:00 w harcówce próba!), a następnie Msza Święta. Planowane zakończenie mszy o 19:00.
20:00 Czuwanie trwające do godz. 21:00, kto zechce, może pozostać do 22:00.

Sobota, 10 czerwca:
6:30 harcerskie czuwanie
8:00 Msza Św. pożegnanie relikwii patrona harcerstwa. Przekazanie relikwii Księdzu Kapelanowi i harcerzom Hufca ZHP w Krośnie.

Nie muszę chyba przypominać, że należy przybyć w PEŁNYM umundurowaniu na każde spotkanie.
Jak widzicie między nimi jest około godziny przerwy na zjedzenie, dlatego liczę, że każda z Was weźmie udział we wszystkich modlitwach.
Proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie (może być na tym forum), ktora z Was może się zjawić na wszystkich spotkaniach, która na konkretnych, a której nie bedzie wcale(z odpowiednim usprawiedliwieniem).
Do zobaczenia!
Czuwaj!


Harcerstwo to nie jest coś, co się umie, ale coś, czym się jest...

ks. Kazimierz Lutosławski

Offline

 

#2 2006-06-04 21:24:42

Kreto

Członek

5479396
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 95
Punktów :   

Re: Relikwie bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

KaQsiu, ja przyjdę Już rozmawiałam z rodzicami i będę na każdym spotkaniu. Postaram się również być w sobotę o 6:30 na czuwaniu, ale nie wiem, czy na to akurat będę mogła. Ale na pewno będę na Mszy Św. o godzinie 8:00 Podam w swoim zastępie (do tych harcerek co mają mundury ) i we wtorek Ci podam ile dziewczyn będzie ode mnie


"Jest ich tylko 10 a kryją w sobie wszystko to,
Co potrzebne by w dobro zmienić wszelkie zło!"

/Festiwal w Rzeszowie 2007/

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Relikwie bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Bruksela tibia rl rzeczpospolitaepolska