Na ścianie masz kolekcję swoich barwnych wspomnień ...


#1 2006-06-11 22:08:40

WilliamForest

Członek

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 3
Punktów :   

Przy Ognisku

Witajcie... to mój pierwszy post więc chciałbym się przedstawić nazywam się William Forest i jestem Leśnym Duszkiem. Postanowiłem pomóc wam w rozruszaniu tego forum drogie harcerki i mam nadzieje, że mi się to uda. A teraz już wracam do tematu, otóż może grałyście juz kiedyś w taką grę forumową, która nazywa się "Łańcuszek" lub "gra słowna" w każdym razie, gra polega na tym, że wszyscy razem po kawałku tworzymy jakąś historyjkę a wygląda to tak.

przykład:
Zbychu
Pewnego słonecznego dnia Kubuś Puchatek

Jacek
Pewnego słonecznego dnia Kubuś Puchatek wyruszył w podróż

Jola
Pewnego słonecznego dnia Kubuś Puchatek wyruszył w podróż dookoła świata. Po drodze napotkał pewnego prosiaka, który zwał się Prosiakiem Niszczycielem

itd.

Z czasem tworzą się bardzo ciekawe historie, niewymagane są jakieś zdolności pisarskie(sam ich nie posiadam) wystarczy by każdy z was dopisał nawet jedno słowo do opowiadania. Jeszcze jedno, piszcie tak jak czujecie, może być śmiesznie może być poważnie po prostu dobrze się bawcie.

Ach, więc zaczynam:
Jest piękna gwieździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf

Offline

 

#2 2006-06-12 17:55:55

Kreto

Członek

5479396
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 95
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwieździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł...


Fajna ta zabawa


"Jest ich tylko 10 a kryją w sobie wszystko to,
Co potrzebne by w dobro zmienić wszelkie zło!"

/Festiwal w Rzeszowie 2007/

Offline

 

#3 2006-06-12 19:30:50

Pączalski :)

Członek

Zarejestrowany: 2006-05-23
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

.... wielki, przerazajacy potwor. Nazywał sie Marian..

Offline

 

#4 2006-06-12 19:34:33

Kfiatushek

Administrator

2687578
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 73
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

... Marian był grubym śmierdzącym trollem ubranym w śmieszne żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów (właśnie widać jakich ) ...


... stoimy tu drużyną jak ze snów, ognia skry urzeczywistniają nasze sny ...

Offline

 

#5 2006-06-12 19:45:23

WilliamForest

Członek

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwieździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł wielki, przerazajacy potwor. Nazywał sie Marian. Marian był grubym śmierdzącym trollem ubranym w śmieszne żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów(właśnie widać jakich). Ernest zdziwił się na jego widok i

Offline

 

#6 2006-06-14 14:44:02

CzArNa OwCa...

Członek

Zarejestrowany: 2006-06-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwiaździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł wielki, przerażający potwór. Nazywał się Marian. Marian był grubym, śmierdzącym trollem ubranym w śmiesznie żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów(właśnie widać jakich). Ernest zdziwił się na jego widok i z wrażenia dostał czkawki ...


My Się Zwiemy Czarne Owce Lecz Nic Złego To Nie Znaczy...Na Warczarni Wciąż Na Straży Przeciw Innym Tu Stoimy ;P Niech Czar Tych Dni Powróci Do Nas Paskudki

Offline

 

#7 2006-06-14 15:09:30

Pączalski :)

Członek

Zarejestrowany: 2006-05-23
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

... ciagle patrzył na  zadziwiajacego stwora.
Chciał to niego podejsc.. jednak tego nie uczynił, gdyz...

Ostatnio edytowany przez Pączalski :) (2006-06-14 15:28:58)

Offline

 

#8 2006-06-15 00:48:08

WilliamForest

Członek

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwiaździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł wielki, przerażający potwór. Nazywał się Marian. Marian był grubym, śmierdzącym trollem ubranym w śmiesznie żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów(właśnie widać jakich). Ernest zdziwił się na jego widok i z wrażenia dostał czkawki. Ciagle patrzył na  zadziwiajacego stwora. Chciał to niego podejsc.. jednak tego nie uczynił, gdyż troll śmierdział jak wielka kupa łajna. Nie mineło nawet kilka chwil a stwór odezwał się do Elfa-

Offline

 

#9 2006-06-15 14:09:03

Madzia_b(oss)

Członek

Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwiaździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł wielki, przerażający potwór. Nazywał się Marian. Marian był grubym, śmierdzącym trollem ubranym w śmiesznie żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów(właśnie widać jakich). Ernest zdziwił się na jego widok i z wrażenia dostał czkawki. Ciagle patrzył na  zadziwiajacego stwora. Chciał to niego podejsc.. jednak tego nie uczynił, gdyż troll śmierdział jak wielka kupa łajna. Nie mineło nawet kilka chwil a stwór odezwał się do Elfa- "sory stary, którędy do Sanoka?" "nie mam pojęcia." - i ciesząc się, że pozbył się tego smrodu, czekał, aż trollu odejdzie. On jednak wciąż stał..


"wszyscy razem nie ma czego się bać, śpiewajmy tonem wyzwolonym: sialajlaj lalala..."

Offline

 

#10 2006-06-15 15:22:48

Pączalski :)

Członek

Zarejestrowany: 2006-05-23
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwiaździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł wielki, przerażający potwór. Nazywał się Marian. Marian był grubym, śmierdzącym trollem ubranym w śmiesznie żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów(właśnie widać jakich). Ernest zdziwił się na jego widok i z wrażenia dostał czkawki. Ciagle patrzył na  zadziwiajacego stwora. Chciał to niego podejsc.. jednak tego nie uczynił, gdyż troll śmierdział jak wielka kupa łajna. Nie mineło nawet kilka chwil a stwór odezwał się do Elfa- "sory stary, którędy do Sanoka?" "nie mam pojęcia." - i ciesząc się, że pozbył się tego smrodu, czekał, aż trollu odejdzie. On jednak wciąż stał  i przypatrywał sie Ernestowi.  Nagle zza krzaków...

Ostatnio edytowany przez Pączalski :) (2006-06-15 15:23:07)

Offline

 

#11 2006-06-17 16:33:34

Kreto

Członek

5479396
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 95
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Jest piękna gwiaździsta noc, a księżyc od dawna nie świecił tak jasno jak dziś. Ernest, bo tak się nazywał ten zacny elf siedział przed swoim malutkim domkiem i spoglądał w niebo. Po chwili usłyszał szelest. Zza drzewa wyszedł wielki, przerażający potwór. Nazywał się Marian. Marian był grubym, śmierdzącym trollem ubranym w śmiesznie żółte majtasy, które zapewne znalazł w swoim cudownym kufrze pełnym przeróżnych skarbów(właśnie widać jakich). Ernest zdziwił się na jego widok i z wrażenia dostał czkawki. Ciagle patrzył na  zadziwiajacego stwora. Chciał to niego podejsc.. jednak tego nie uczynił, gdyż troll śmierdział jak wielka kupa łajna. Nie mineło nawet kilka chwil a stwór odezwał się do Elfa- "sory stary, którędy do Sanoka?" "nie mam pojęcia." - i ciesząc się, że pozbył się tego smrodu, czekał, aż trollu odejdzie. On jednak wciąż stał  i przypatrywał sie Ernestowi.  Nagle zza krzaków wyszedł drugi tak samo śmierdzący troll.
"Marianku, to którędy do Sanoka?" - spytał.
"Nie wiem." - odpowiedział Marianek. Wtedy drugi troll zwany Hermenegildem...


"Jest ich tylko 10 a kryją w sobie wszystko to,
Co potrzebne by w dobro zmienić wszelkie zło!"

/Festiwal w Rzeszowie 2007/

Offline

 

#12 2006-06-19 01:08:07

Kfiatushek

Administrator

2687578
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 73
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

... odpowiedział: "Te, no... Do Sanoka to ja nie wiem jak dojechać. Nie jestem stąd. Hmm.. ale no wiesz ten tego no... NOO ten! no kurczę no .. no wiesz tego i ten, o ten tamten tutaj. Idź tam i do tego tamtego tam i wtedy w tamtym gdzieśtam ten no tego wsiądziesz w tramwaj i dojedziesz do Zagórza,a dalej się spytasz, bo nie ten ... No tego, no! Kurczę pieczone noo! Aha! ja ten tego no nie ten tutejszy przecież jestem!(...)"


... stoimy tu drużyną jak ze snów, ognia skry urzeczywistniają nasze sny ...

Offline

 

#13 2006-06-19 15:08:22

Kreto

Członek

5479396
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 95
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

Łaaa!! Beti, dajesz czadu Ja jakoś weny nie mam


"Jest ich tylko 10 a kryją w sobie wszystko to,
Co potrzebne by w dobro zmienić wszelkie zło!"

/Festiwal w Rzeszowie 2007/

Offline

 

#14 2006-06-29 01:36:40

Kfiatushek

Administrator

2687578
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 73
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

- krzyknął ktoś w oddali ... W tenczas na raz dwa raz po raz czy tam trzy po cztery piątych obydwa wielkie stworzenia zwróciły się w kierunku tegoż oto głosu ... kto to był? Pomiędzy kim toczyła się rozmowa?
- "Marianku gdzie ten czad? Czujesz? Rety udusiiimy się, ajjj!"- spanikował jakże śmierdzący troll...


... stoimy tu drużyną jak ze snów, ognia skry urzeczywistniają nasze sny ...

Offline

 

#15 2006-07-01 20:56:01

Kreto

Członek

5479396
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 95
Punktów :   

Re: Przy Ognisku

i szybko zatkał sobie wielkie nosisko. Drugi troll zaś, w tym samym momencie...


"Jest ich tylko 10 a kryją w sobie wszystko to,
Co potrzebne by w dobro zmienić wszelkie zło!"

/Festiwal w Rzeszowie 2007/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl