Na ścianie masz kolekcję swoich barwnych wspomnień ...


#1 2007-08-23 14:14:07

Kfiatushek

Administrator

2687578
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 73
Punktów :   

Krok za krokiem!

Krok za krokiem, a nadejdzie nowy rok pracy harcerskiej, a wraz z nim wiele dużych przygód i małych przygódek...
Abyśmy ten czas wykorzystali jako drużyna najlepiej zapraszam do napisania tego, co chciałybyście zrobić w tym roku. Gdzie pojechać choćby na weekend, czego się nauczyć nowego, albo i nie nowego W jaką grę zagrać, jaki film wspólnie pooglądać, powspinać się na ściance, pójść na basen, do kina, zamówić pizzę czy też nie?, zrobić wieczór Andrzejowy w jakimś mrocznym miejscu, a może wybrać się na jazdę konną, pojechać na jakiś super hiper bombastyczny koncert czy tez niefajnie nudzić się w harcówce?
NIKT NIE LUBI SIĘ NUDZIĆ JA RÓWNIEŻ Dlatego liczę, że posypią się przeróżniaste propozycje i że umożliwimy sobie nawzajem spędzić wspólnie czas przegibko i jak najlepiej się da

  np. ja z chęcią powalczyłabym w kisielu sasasa...


... stoimy tu drużyną jak ze snów, ognia skry urzeczywistniają nasze sny ...

Offline

 

#2 2007-08-23 14:20:40

Kubek=]

Administrator

1361619
Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 42
Punktów :   

Re: Krok za krokiem!

konkurs na najbardziej spalonego naleśnika !!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2007-08-23 16:09:37

Gosienica

Członek

Zarejestrowany: 2007-02-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Krok za krokiem!

Hej ja popieram wszystko co napisano wyzej i wlasciwie to nie mam nic wiecej do powiedzenia aha i jeszcze mozna popracowac nad imagem druzyny, mianowicie pomyslec o koszulkach druzyny, wymyslic jakas druzynowa gre albo okrzyk czy cos w tym stylu...   Pozdrawiam

Offline

 

#4 2007-08-23 17:34:39

malenkaasnk

Członek

Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Krok za krokiem!

A więc...;] Ja mysle, ze Ty masz ffajne pomysly...;] A moze ze wzgledu takiego, ze jest duzo dziewczyn urzadzimy sobie dzien pieknosci w harcowce?? No wiesz maseczki blotne, itp.  Ja osobiscie hcialav bym sie na nowo nauczyc wezlow ktore zapomnialam:P hehehe... Cium pozdrawiam;] Karnasek;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl