Na ścianie masz kolekcję swoich barwnych wspomnień ...


#1 2006-11-06 19:20:52

Kfiatushek

Administrator

2687578
Zarejestrowany: 2006-05-14
Posty: 73
Punktów :   

chora przyboczna .... :(

kochane druhny i druhny ... stwierdziłam, że pisanie tylko takich spraw organizacyjnych na naszym forum jest nudne i i nie odzwierciedla w pełni naszych serduch .... ogŁaszam, że nasza druhna przyboczna Paulinka Walus znajduje się obecnie w szpitalu w Lesku i jest chorutka ... trzymajmy za Nią ogromne kciuki, zeby szybciutko powróciła do zdrówka... <przytul> z pozdrowieniami... Czuwaj! Becia


... stoimy tu drużyną jak ze snów, ognia skry urzeczywistniają nasze sny ...

Offline

 

#2 2006-11-06 19:25:17

Kubek=]

Administrator

1361619
Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 42
Punktów :   

Re: chora przyboczna .... :(

niestety. kochamy Ją bardzo i chcemy zeby szybko wróciła do naszego towarzystwa - wesolutka,  zdrowa i sharcerzowana jak nigdy wczesniej. Wracaj do zdrowia Kreciku

Offline

 

#3 2006-11-09 19:48:04

Kreto

Członek

5479396
Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 95
Punktów :   

Re: chora przyboczna .... :(

No czuwajcie moje kochane druhenki Wiem, że mnie kochacie No, a ja już piszę z domku (huraa!).. Dzisiaj doktor mnie wypuścił, po usilnych prośbach moich i mojej Mamy (i pewnie po części moich salowych współlokatorek^^ - nie były najlepsze [wolę Was ;] ]), a że wyniki miałam jako-takie to poszłam do domu (i ja i współlokatorki odetchnęłyśmy z ulgą )... no ale jeszcze jestem chorutka i odwiedziny w domu cały dzień (byle nie za wcześnie - śpię, oraz byle nie za późno - co robię? Śpię! :])... a i dzięki za tyyyyyle pozdrowień i smsów i za odwiedziny (wielke dzięki dla Madzi, Sabiny i Czopka - ich odwiedziny  przekonały moje współlokatorki , że jednak jestem dziwna )... no tak, piszę, że współlokatorki i współlokatorki, a może wypadałoby coś o nich powiedzieć??
No to tak:
Sylwia (lat 6) + jej Mama
Edyta (lat 6) + jej Mama
Basia (lat 13) - wypisali ją, kiedy przyszłam^^
no i był jeszcze Maciek (lat 9) - poszedł wczoraj (on tam był najlepszy )

no i tak...
na Capstrzyku nie będę ;( niestety, ale mam zakaz ruszania się z domu P
no, ale przeżyjecie, prawda?? :]

no, to kończę, bo się rozpisałam - też Was kocham
Pozdrowienia


"Jest ich tylko 10 a kryją w sobie wszystko to,
Co potrzebne by w dobro zmienić wszelkie zło!"

/Festiwal w Rzeszowie 2007/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Bruksela tibia rl rzeczpospolitaepolska